Wczasy

wczasy, wakacje, urlop

 

wakacyjne kurorty nad morzem w Polsce

08 luty 2010r.

Piękne piaszczyste plaże... Romantyczne zachody słońca... Orzeźwiające kąpiele morskie... Piękne opalone słońcem ciała... To tylko niektóre atrakcje polskich, nadmorskich kurortów wypoczynkowych. Władysławowo, Kołobrzeg, Ustka, Jastarnia, Łeba - letnią porą tu odpoczywa Polska!


Wypoczynek – w małej miejscowości czy dużym kurorcie?

02 kwiecień 2010r.

Co roku zastanawiamy się gdzie wybrać się na tegoroczne wakacje. Wiele osób decyduje się na wyjazd nad morze, ze względu na piaszczyste plaże, urokliwe krajobrazy i powietrze, bogate w jod. Morze jest więc każdego roku odwiedzane przez wielu turystów, szukających wypoczynku właśnie tutaj. Co jednak wybrać, małą nadmorską miejscowość, czy raczej duży kurort?


Małe kurorty czekają na turystów

08 kwiecień 2010r.

Od jakiegoś czasu, coraz więcej osób, zamiast wypoczynku w największych miastach nadmorskich, zdecydowanie woli wybrać mały kurort. Zwłaszcza, że tego typu kurortów mamy coraz więcej i cieszą się one sporą popularnością wśród turystów. Mają one także wiele zalet, które zauważają z pewnością ci, dla których podczas urlopu liczy się przede wszystkim cisza oraz spokój. W większych kurortach na plażach często panuje tłok, a w centrum miasta zetkniemy się z gwarem i hałasem.